KATALOG

Biz Kimiz ?

 
Ortak Sağlık Güvenlik Birimi (OSGB) Nedir ?
Ortak Sağlık Güvenlik Birimi, bir işçinin dahi çalıştığı sanayiden sayılan ve sayılmayan her türlü işyerine; iş kazası ve meslek hastalıklarını önlemek amacıyla işyeri hekimi, iş güvenliği uzmanı ve diğer sağlık personeli (işyeri hemşiresi) hizmetleri sunan kurumldur. 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından verilen yetki çerçevesinde faaliyet göstermektedir.

 
6331 Sayılı yasa kapsamında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın yetkilendirmesi ile mevzuatın gerektirdiği fiziki ve tıbbi donanıma sahip olan Kariyer OSGB, bünyesindeki İşyeri Hekimleri, İş Güvenliği Uzmanları, İşyeri Sağlık Personelleri ile İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerini kaliteli bir şekilde yerine getirmeyi ilke edinmiştir. Her geçen gün daha fazla istihdam alanı oluşturarak bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunan Kariyer OSGB; İnsan kaynakları yönetiminden güvenli işyeri yönetimine kadar her alanda yenilikçi, araştırmacı ve teknolojik gelişmelere uyum sağlamaya yönelik yönetim politikası ile hareket etmektedir. Hizmet verdiği işletmelerde daha sağlıklı ve güvenli çalışma ortamları oluşturarak sektörün önde gelen kurumları arasında bir numara olma yolunda hızla ilerlemektir.
Biz Kimiz
 

Çalışma Saati Hesaplama


İş yeri hekimimizin, iş güvenliği uzmanımızın ve diğer sağlık personlimizin firmanızda aylık kaç saat çalışması gerektiğini personel sayınıza göre hesaplayabilirsiniz.

Tehlike Sınıfı Sorgulama


Nace Kodunuzu girerek tehlike sınıfınızı sorgulayabilir ve faaliyet alanınız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

OSGB Hizmeti ve Risk Değerlendirme


Firmanızın İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetimizden yararlanmasını istiyorsanız başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.
(0232) 290 06 92